Επικοινωνήστε μαζί μας

Μια ερώτηση σχετικά με τις υπηρεσίες μας;

Πώς θέλετε να επικοινωνήσετε μαζί μας;

Στείλτε μας ένα μήνυμα

O σύμβουλός μας για την περιοχή σας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό

Επικοινωνήστε απευθείας μαζί μας

Rue Colonel Bourg 105 A

1140 Evere - Brussels

Belgium

Επικοινωνήστε με τον σύμβουλο για την περιοχή σας

Europe

North America

CIS

Oceania

Simone Ievoli
Simone Ievoli

Ιταλία, Διεθνής

simone@taste-institute.comSimone Ievoli+32 2 372 34 22
Moritz Engel
Moritz Engel

DACH, Πορτογαλία

moritz@taste-institute.comMoritz Engel+32 2 372 34 22
Ecem Özes
Ecem Özes

Σκανδιναβικές χώρες, Τουρκία

ecem@taste-institute.comEcem Özes+32 2 372 34 22

Asia

Miki Nakamura 中村美紀
Miki Nakamura 中村美紀

Ιαπωνία

miki@taste-institute.com

taste-japan2

+81 3 4510 2763
Thamolwan Krittanon ธมลวรรณ กฤตานนท์
Thamolwan Krittanon ธมลวรรณ กฤตานนท์

Νοτιοανατολική Ασία

thamolwan@taste-institute.comThamolwan Krittanon ธมลวรรณ กฤตานนท์ (+66) 064 687 7352+32 2 372 34 22
Yi-Chun Chen 陳宜君 顧問
Yi-Chun Chen 陳宜君 顧問

Περιοχή της Ταϊβάν

yi-chun@taste-institute.com

taste-taiwan2

+32 2 372 34 22
Chia-Yi Shih 史家宜 顧問
Chia-Yi Shih 史家宜 顧問

Περιοχή της Ταϊβάν

chia-yi@taste-institute.com

taste-institute

+32 2 372 34 22
Eunhwa Chae 채 은화
Eunhwa Chae 채 은화

Κορέα, Μαλαισία, Ινδονησία

eunhwa@taste-institute.comEunhwa Chae 채 은화+32 2 372 34 22Kakaotalk ID:BestKorea1234
Seiko Saito 齋藤聖子
Seiko Saito 齋藤聖子

Ιαπωνία

seiko@taste-institute.com

taste-japan1

+81 3-4510-2763
TANG Ka Ho邓嘉豪
TANG Ka Ho邓嘉豪

Κίνα

kaho@taste-institute.com

TasteInstituteChina1

+86 10 8783 3225
Helen Zhou 周晓华
Helen Zhou 周晓华

Κίνα

helen@taste-institute.com+86 10 8783 3225

Middle East

Africa

Indian Peninsula

Latin America

Mohamad Idelbi
Mohamad Idelbi

Μέση Ανατολή, Αφρική & Ινδική Χερσόνησος

mohamad@taste-institute.comMohamad Idelbi+32 2 372 34 22
Gabriela Barajas
Gabriela Barajas

Λατινική Αμερική

gabriela@taste-institute.comGabriela Barajas

+32 491 97 43 64

+32 2 372 34 22

Management

Alan Coxon
Alan Coxon

Πρόεδρος της Κριτικής Επιτροπής των Σεφ

info@taste-institute.com+32 2 372 34 22
Ferran Centelles
Ferran Centelles

Πρόεδρος της Κριτικής Επιτροπής Sommelier

info@taste-institute.com+32 2 372 34 22
Eric de Spoelberch
Eric de Spoelberch

Διευθύνων Σύμβουλος

eric@taste-institute.comEric de Spoelberch
Laurent van Wassenhove
Laurent van Wassenhove

Διευθύνων Σύμβουλος

laurent@taste-institute.comLaurent van Wassenhove
Valérie Lavalle
Valérie Lavalle

Head of customer relations

valerie@taste-institute.com+32 2 372 34 22
Charlotte Lefebvre
Charlotte Lefebvre

Business Support

charlotte@taste-institute.com+32 2 372 34 22
>

Χρησιμοποιούμε cookies σε αυτόν τον ιστότοπο για να βελτιώσουμε την εμπειρία του χρήστη

Κάνοντας κλικ σε οποιονδήποτε σύνδεσμο σε αυτή τη σελίδα δίνετε τη συγκατάθεσή σας για να ορίσουμε cookies Περισσότερες πληροφορίες