Οι online εγγραφές για τις αξιολογήσεις του 2021 έχουν κλείσει. Τα αποτελέσματα θα δημοσιευθούν τον Ιούνιο. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε μαζί μας εδώ

Επικοινωνήστε μαζί μας

Συμπληρώστε τη φόρμα ή μετακινηθείτε προς τα κάτω και επικοινωνήστε απευθείας με έναν από τους συμβούλους για την περιοχή σας.

Europe

North America

CIS

Oceania

George Papantonopoulos
George Papantonopoulos

Ελλάδα, Κύπρος, Βόρεια Αμερική & Ωκεανία

george@taste-institute.comGeorge Papantonopoulos+32 2 372 34 22
Simone Ievoli
Simone Ievoli

Ιταλία, Ηνωμένο Βασίλειο και Ιρλανδία

simone@taste-institute.comSimone Ievoli+32 2 372 34 22
Moritz Engel
Moritz Engel

Γερμανία, Αυστρία, Ελβετία

moritz@taste-institute.comMoritz Engel+32 2 372 34 22
Leticia Zulian
Leticia Zulian

Benelux, Γαλλία, Πορτογαλία, Βραζιλία

leticia@taste-institute.comLeticia Zulian+32 2 372 34 22
Stas Belo
Stas Belo

Σκανδιναβικές χώρες, Ανατολική Ευρώπη, περιοχή CIS

stas@taste-institute.comStas Belo+32 2 372 34 22Whatsapp/Viber:+32 499 10 71 54

Asia

Miki Nakamura 中村美紀
Miki Nakamura 中村美紀

Ιαπωνία

miki@taste-institute.com

taste-japan2

+81 3 4510 2763
Weijie Li 李卫杰
Weijie Li 李卫杰

Κίνα

weijie@taste-institute.com

superiortasteaward

+86 10 8783 3225
Chang Guo 郭畅
Chang Guo 郭畅

Κίνα

chang@taste-institute.com

TasteInstituteChina2

+86 10 8783 3225
Thamolwan Krittanon ธมลวรรณ กฤตานนท์
Thamolwan Krittanon ธมลวรรณ กฤตานนท์

Νοτιοανατολική Ασία

thamolwan@taste-institute.comThamolwan Krittanon ธมลวรรณ กฤตานนท์ (+66) 064 687 7352
Yi-Chun Chen 陳宜君 顧問
Yi-Chun Chen 陳宜君 顧問

Περιοχή της Ταϊβάν

yi-chun@taste-institute.com

taste-taiwan2

+32 2 372 34 22
Chia-Yi Shih 史家宜
Chia-Yi Shih 史家宜

Περιοχή της Ταϊβάν

chia-yi@taste-institute.com

taste-institute

+32 2 372 34 22
Eunhwa Chae 채 은화
Eunhwa Chae 채 은화

Κορέα, Μαλαισία, Ινδονησία

eunhwa@taste-institute.comEunhwa Chae 채 은화+82 2 61 052 157Kakaotalk ID:BestKorea1234

Middle East

Africa

Indian Peninsula

Latin America

Mohamad Idelbi
Mohamad Idelbi

Μέση Ανατολή, Αφρική & Ινδική Χερσόνησος

mohamad@taste-institute.comMohamad Idelbi+32 2 372 34 22
Gabriela Barajas
Gabriela Barajas

Λατινική Αμερική

gabriela@taste-institute.comGabriela Barajas

+32 491 97 43 64

+32 2 372 34 22

Management

Alan Coxon
Alan Coxon

Πρόεδρος της Κριτικής Επιτροπής των Σεφ

info@taste-institute.com+32 2 372 34 22
Ferran Centelles
Ferran Centelles

Πρόεδρος της Κριτικής Επιτροπής Sommelier

info@taste-institute.com+32 2 372 34 22
Eric de Spoelberch
Eric de Spoelberch

Διευθύνων Σύμβουλος

eric@taste-institute.comEric de Spoelberch
Laurent van Wassenhove
Laurent van Wassenhove

Διευθύνων Σύμβουλος

laurent@taste-institute.comLaurent van Wassenhove
Valérie Lavalle
Valérie Lavalle

Head of customer relations

valerie@taste-institute.com+32 2 372 34 22
Charlotte Lefebvre
Charlotte Lefebvre

Business Support

charlotte@taste-institute.com+32 2 372 34 22

International Taste Institute - iTQi

Rue Colonel Bourg 105 A

1140 Evere - Brussels

Belgium

VAT: BE 0867.327.874

IBAN: BE18 3101 4364 5265

BIC: BBRUBEBB

Χρησιμοποιούμε cookies σε αυτόν τον ιστότοπο για να βελτιώσουμε την εμπειρία του χρήστη

Κάνοντας κλικ σε οποιονδήποτε σύνδεσμο σε αυτή τη σελίδα δίνετε τη συγκατάθεσή σας για να ορίσουμε cookies Περισσότερες πληροφορίες