De inschrijvingen voor de evaluaties van 2022 zijn nu geopend. Neem gratis een afspraak aan voor meer uitleg over onze diensten hier

Neem contact met ons op

Fill in the form or scroll down & contact directly one of our business consultants in your region.

Europe

North America

CIS

Oceania

George Papantonopoulos
George Papantonopoulos

Griekenland, Cyprus, Noord-Amerika en Oceanië

george@taste-institute.comGeorge Papantonopoulos+32 2 372 34 22
Joan Josep Rull Moreno
Joan Josep Rull Moreno

Spanje

joan@taste-institute.comJoan Josep Rull Moreno

+32 495 905 971

+32 2 372 34 22
Moritz Engel
Moritz Engel

Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland

moritz@taste-institute.comMoritz Engel+32 2 372 34 22
Leticia Zulian
Leticia Zulian

Benelux, Frankrijk, Portugal, Brazilië

leticia@taste-institute.comLeticia Zulian+32 2 372 34 22
Adrian Dumitrescu
Adrian Dumitrescu

Oost-Europa, GOS-gebied

adrian@taste-institute.comAdrian Dumitrescu+32 2 372 34 22

Asia

Miki Nakamura 中村美紀
Miki Nakamura 中村美紀

Japan gebied

miki@taste-institute.com

taste-japan2

+81 3 4510 2763
Weijie Li 李卫杰
Weijie Li 李卫杰

Vasteland China gebied

weijie@taste-institute.com

TasteInstituteChina1

+86 10 8783 3225
Chang Guo 郭畅
Chang Guo 郭畅

Vasteland China gebied

chang@taste-institute.com

TasteInstituteChina2

+86 10 8783 3225
Yi-Chun Chen 陳宜君 顧問
Yi-Chun Chen 陳宜君 顧問

Taiwanese regio

yi-chun@taste-institute.com

taste-taiwan2

+32 2 372 34 22
Chia-Yi Shih 史家宜 顧問
Chia-Yi Shih 史家宜 顧問

Taiwanese regio

chia-yi@taste-institute.com

taste-institute

+32 2 372 34 22
Seiko Saito 齋藤聖子
Seiko Saito 齋藤聖子

Japan gebied

seiko@taste-institute.com

taste-japan1

+81 3-4510-2763

Middle East

Africa

Indian Peninsula

Latin America

Mohamad Idelbi
Mohamad Idelbi

Midden-Oosten, Afrika en Indisch Schiereiland

mohamad@taste-institute.comMohamad Idelbi+32 2 372 34 22
Gabriela Barajas
Gabriela Barajas

Latijns-Amerika

gabriela@taste-institute.comGabriela Barajas

+32 491 97 43 64

+32 2 372 34 22

Management

Alan Coxon
Alan Coxon

Voorzitter van Chef Jury

info@taste-institute.com+32 2 372 34 22
Ferran Centelles
Ferran Centelles

Voorzitter van de Sommelier Jury

info@taste-institute.com+32 2 372 34 22
Eric de Spoelberch
Eric de Spoelberch

Algemeen directeur

eric@taste-institute.comEric de Spoelberch
Laurent van Wassenhove
Laurent van Wassenhove

Algemeen directeur

laurent@taste-institute.comLaurent van Wassenhove
Valérie Lavalle
Valérie Lavalle

Hoofd klantrelaties

valerie@taste-institute.com+32 2 372 34 22

International Taste Institute - iTQi

Kolonel Bourgstraat 105A

1140 Brussel (Evere)

België

BTW: BE 0867.327.874

IBAN: BE18 3101 4364 5265

BIC: BBRUBEBB

We gebruiken cookies op deze site om uw gebruikerservaring te verbeteren

Door op een link op deze pagina te klikken, geeft u ons toestemming om cookies in te stellen Meer info