Neem contact met ons op

Een vraag over onze diensten?

Hoe wilt u contact met ons opnemen?

Stuur ons een bericht

Een bedrijfsadviseur in uw regio neemt zo snel mogelijk contact met u op

Neem rechtstreeks contact met ons op

Kolonel Bourgstraat 105A

1140 Brussel (Evere)

België

Neem contact op met een bedrijfsadviseur in uw regio

Asia

Miki Nakamura 中村美紀
Miki Nakamura 中村美紀

Japan gebied

miki@taste-institute.com

taste-japan2

+81 3 4510 2763
TANG Ka Ho邓嘉豪
TANG Ka Ho邓嘉豪

Vasteland China gebied

kaho@taste-institute.com

TasteInstituteChina1

+86 10 8783 3225
Helen Zhou 周晓华
Helen Zhou 周晓华

Vasteland China gebied

helen@taste-institute.com+86 10 8783 3225
Yulun Peng
Yulun Peng

Taiwan Area

yulun@taste-institute.comYulun Peng

@taste-institute

https://lin.ee/q6HRWH0so

+32 2 372 34 22
Yuki Yamane 山根 由希
Yuki Yamane 山根 由希

Japan Area

yuki@taste-institute.com

taste-japan2

+810345102763
Wei-ting Chen 陳暐婷 顧問
Wei-ting Chen 陳暐婷 顧問

Taiwan Area

wei-ting@taste-institute.com

@taste-institute

+3223723422

Middle East

Africa

Indian Peninsula

Latin America

Mohamad Idelbi
Mohamad Idelbi

Midden-Oosten, Afrika en Indisch Schiereiland

mohamad@taste-institute.comMohamad Idelbi+32 2 372 34 22
Gabriela Barajas
Gabriela Barajas

Latijns-Amerika

gabriela@taste-institute.comGabriela Barajas

+32 491 97 43 64

+32 2 372 34 22

Management

Alan Coxon
Alan Coxon

Voorzitter van Chef Jury

info@taste-institute.com+32 2 372 34 22
Ferran Centelles
Ferran Centelles

Voorzitter van de Sommelier Jury

info@taste-institute.com+32 2 372 34 22
Eric de Spoelberch
Eric de Spoelberch

Algemeen directeur

eric@taste-institute.comEric de Spoelberch
Laurent van Wassenhove
Laurent van Wassenhove

Algemeen directeur

laurent@taste-institute.comLaurent van Wassenhove
Valérie Lavalle
Valérie Lavalle

Hoofd klantrelaties

valerie@taste-institute.com+32 2 372 34 22
Chia-Yi Shih 史家宜 顧問
Chia-Yi Shih 史家宜 顧問

Head of Operations

chia-yi@taste-institute.com+32 2 372 34 22
>

We gebruiken cookies op deze site om uw gebruikerservaring te verbeteren

Door op een link op deze pagina te klikken, geeft u ons toestemming om cookies in te stellen Meer info