De inschrijvingen voor de 2023 evaluaties zijn nu geopend. Boek een gratis kennismaking met onze diensten hier .

Ontmoet ons team

Foodies van over de hele wereld tot uw dienst

Internationale Food-Fans

Gevestigd in Brussel, zijn we een multicultureel team van meer dan 20 enthousiaste foodfans van 14 nationaliteiten. Wat brengt ons samen? Onze sterke passie voor eten, onze vrolijke houding en onze drive for excellence.

Wij houden ervan om samen te zitten en lekker te eten. Net als chefs met een Michelinster zijn wij gedisciplineerd en toegewijd aan het leveren van service op hoog niveau aan onze klanten.

Wanneer u met het Taste Institute werkt, werkt u met foodies die passie combineren met expertise, klasse en plezier.

Ontmoet ons team

Europe

North America

CIS

Oceania

Simone Ievoli
Simone Ievoli

Italië, Internationaal

simone@taste-institute.comSimone Ievoli+32 2 372 34 22

Asia

Miki Nakamura 中村美紀
Miki Nakamura 中村美紀

Japan gebied

miki@taste-institute.com

taste-japan2

+81 3 4510 2763
Yi-Chun Chen 陳宜君 顧問
Yi-Chun Chen 陳宜君 顧問

Taiwanese regio

yi-chun@taste-institute.com

taste-taiwan2

+32 2 372 34 22
Chia-Yi Shih 史家宜 顧問
Chia-Yi Shih 史家宜 顧問

Taiwanese regio

chia-yi@taste-institute.com

taste-institute

+32 2 372 34 22
Seiko Saito 齋藤聖子
Seiko Saito 齋藤聖子

Japan gebied

seiko@taste-institute.com

taste-japan1

+81 3-4510-2763
TANG Ka Ho邓嘉豪
TANG Ka Ho邓嘉豪

Vasteland China gebied

kaho@taste-institute.com

TasteInstituteChina1

+86 10 8783 3225
Helen Zhou 周晓华
Helen Zhou 周晓华

Vasteland China gebied

helen@taste-institute.com+86 10 8783 3225

Middle East

Africa

Indian Peninsula

Latin America

Mohamad Idelbi
Mohamad Idelbi

Midden-Oosten, Afrika en Indisch Schiereiland

mohamad@taste-institute.comMohamad Idelbi+32 2 372 34 22
Gabriela Barajas
Gabriela Barajas

Latijns-Amerika

gabriela@taste-institute.comGabriela Barajas

+32 491 97 43 64

+32 2 372 34 22

Management

Alan Coxon
Alan Coxon

Voorzitter van Chef Jury

info@taste-institute.com+32 2 372 34 22
Ferran Centelles
Ferran Centelles

Voorzitter van de Sommelier Jury

info@taste-institute.com+32 2 372 34 22
Eric de Spoelberch
Eric de Spoelberch

Algemeen directeur

eric@taste-institute.comEric de Spoelberch
Laurent van Wassenhove
Laurent van Wassenhove

Algemeen directeur

laurent@taste-institute.comLaurent van Wassenhove
Valérie Lavalle
Valérie Lavalle

Hoofd klantrelaties

valerie@taste-institute.com+32 2 372 34 22

We gebruiken cookies op deze site om uw gebruikerservaring te verbeteren

Door op een link op deze pagina te klikken, geeft u ons toestemming om cookies in te stellen Meer info