Bize ulaşın

Formu doldurun veya aşağı kaydırarak sizin bölgenizdeki işletme danışmanlarımızdan biriyle doğrudan iletişime geçin.

Europe

North America

CIS

Oceania

George Papantonopoulos
George Papantonopoulos

Yunanistan, Kıbrıs, Kuzey Amerika & Okyanusya

george@taste-institute.comGeorge Papantonopoulos +32 2 372 34 22
Simone Ievoli
Simone Ievoli

İtalya, İngiltere & İrlanda

simone@taste-institute.comSimone Ievoli +32 2 372 34 22
Moritz Engel
Moritz Engel

Almanya, Avusturya, İsviçre

moritz@taste-institute.comMoritz Engel +32 2 372 34 22
Leticia Zulian
Leticia Zulian

Benelüks, Fransa, Portekiz, Brezilya

leticia@taste-institute.comLeticia Zulian +32 2 372 34 22

Asia

Satoko Kasperek-Koshiyama 越山聡子
Satoko Kasperek-Koshiyama 越山聡子

Japonya bölgesi

satoko@taste-institute.com +81 3 4510 2763
Miki Nakamura 中村美紀
Miki Nakamura 中村美紀

Japonya bölgesi

miki@taste-institute.com +81 3 4510 2763
Weijie Li 李卫杰
Weijie Li 李卫杰

Anakara Çin bölgesi

weijie@taste-institute.com

SuperiorTasteAward

+86 10 8783 3225
Thamolwan Krittanon ธมลวรรณ กฤตานนท์
Thamolwan Krittanon ธมลวรรณ กฤตานนท์

Güneydoğu Asya

thamolwan@taste-institute.comThamolwan Krittanon ธมลวรรณ กฤตานนท์ (+66) 064 687 7352
Yi-Chun Chen 陳宜君 顧問
Yi-Chun Chen 陳宜君 顧問

Tayvan bölgesi

yi-chun@taste-institute.com

taste-institute

+32 2 372 34 22
Chia-Yi Shih 史家宜
Chia-Yi Shih 史家宜

Tayvan bölgesi

chia-yi@taste-institute.com

taste-institute

+32 2 372 34 22
Chang Guo 郭畅
Chang Guo 郭畅

Anakara Çin bölgesi

chang@taste-institute.com

TasteInstituteChina2

+86 10 8783 3225

Middle East

Africa

Indian Peninsula

Latin America

Mohamad Idelbi
Mohamad Idelbi

Orta Doğu, Afrika & Hint Yarımadası

mohamad@taste-institute.comMohamad Idelbi +32 2 372 34 22
Gabriela Barajas
Gabriela Barajas

Latin Amerika

gabriela@taste-institute.comGabriela Barajas

+32 491 97 43 64

+32 2 372 34 22

Management

Alan Coxon
Alan Coxon

Şef Jüri Başkanı

info@taste-institute.com +32 2 372 34 22
Ferran Centelles
Ferran Centelles

Someliye Jüri Başkanı

info@taste-institute.com +32 2 372 34 22
Eric de Spoelberch
Eric de Spoelberch

Yönetici Ortak

eric@taste-institute.comEric de Spoelberch
Laurent van Wassenhove
Laurent van Wassenhove

Yönetici Ortak

laurent@taste-institute.comLaurent van Wassenhove
Valérie Lavalle
Valérie Lavalle

Müşteri İlişkileri Müdürü

valerie@taste-institute.com +32 2 372 34 22
Charlotte Lefebvre
Charlotte Lefebvre

Satış Destek

charlotte@taste-institute.com +32 2 372 34 22

International Taste Institute - iTQi

Rue Colonel Bourg 105 A

1140 Evere-Brüksel

Belçika

VAT: BE 0867.327.874

IBAN: BE18 3101 4364 5265

BIC: BBRUBEBB

Kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için bu sitede çerezler kullanıyoruz

Bu sayfadaki herhangi bir bağlantıyı tıklatarak, çerezleri kullanmamıza izin veriyorsunuz Daha fazla bilgi