2022 Superior Taste Award sonuçlarını buradan keşfedin.Ödüllü tüm üreticilerimizi tebrik ediyoruz.

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz ile ilgili bir sorunuz mu var?

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Bize mesaj gönderin

Sizin bölgenizden sorumlu işletme danışmanı en kısa sürede sizlere geri dönecektir.

Bize ulaşın

Rue Colonel Bourg 105 A

1140 Evere-Brüksel

Belçika

Bölgenizden sorumlu işletme danışmanına ulaşın

Europe

North America

CIS

Oceania

George Papantonopoulos
George Papantonopoulos

Yunanistan, Kıbrıs, Kuzey Amerika & Okyanusya

george@taste-institute.comGeorge Papantonopoulos+32 2 372 34 22
Joan Josep Rull Moreno
Joan Josep Rull Moreno

İspanya

joan@taste-institute.comJoan Josep Rull Moreno

+32 495 905 971

+32 2 372 34 22
Simone Ievoli
Simone Ievoli

İtalya, İngiltere & İrlanda

simone@taste-institute.comSimone Ievoli+32 2 372 34 22
Moritz Engel
Moritz Engel

Almanya, Avusturya, İsviçre

moritz@taste-institute.comMoritz Engel+32 2 372 34 22
Leticia Zulian
Leticia Zulian

Benelüks, Fransa, Portekiz, Brezilya

leticia@taste-institute.comLeticia Zulian+32 2 372 34 22
Adrian Dumitrescu
Adrian Dumitrescu

Doğu Avrupa, BDT Bölgesi

adrian@taste-institute.comAdrian Dumitrescu+32 2 372 34 22
Ecem Özes
Ecem Özes

İskandinavya, Türkiye

ecem@taste-institute.comEcem Özes+32 2 372 34 22

Asia

Miki Nakamura 中村美紀
Miki Nakamura 中村美紀

Japonya bölgesi

miki@taste-institute.com

taste-japan2

+81 3 4510 2763
Yi-Chun Chen 陳宜君 顧問
Yi-Chun Chen 陳宜君 顧問

Tayvan bölgesi

yi-chun@taste-institute.com

taste-taiwan2

+32 2 372 34 22
Chia-Yi Shih 史家宜 顧問
Chia-Yi Shih 史家宜 顧問

Tayvan bölgesi

chia-yi@taste-institute.com

taste-institute

+32 2 372 34 22
Seiko Saito 齋藤聖子
Seiko Saito 齋藤聖子

Japonya bölgesi

seiko@taste-institute.com

taste-japan1

+81 3-4510-2763
TANG Ka Ho邓嘉豪
TANG Ka Ho邓嘉豪

Anakara Çin bölgesi

kaho@taste-institute.com

TasteInstituteChina1

+86 10 8783 3225
Helen Zhou 周晓华
Helen Zhou 周晓华

Anakara Çin bölgesi

helen@taste-institute.com+86 10 8783 3225

Middle East

Africa

Indian Peninsula

Latin America

Mohamad Idelbi
Mohamad Idelbi

Orta Doğu, Afrika & Hint Yarımadası

mohamad@taste-institute.comMohamad Idelbi+32 2 372 34 22
Gabriela Barajas
Gabriela Barajas

Latin Amerika

gabriela@taste-institute.comGabriela Barajas

+32 491 97 43 64

+32 2 372 34 22

Management

Alan Coxon
Alan Coxon

Şef Jüri Başkanı

info@taste-institute.com+32 2 372 34 22
Ferran Centelles
Ferran Centelles

Someliye Jüri Başkanı

info@taste-institute.com+32 2 372 34 22
Eric de Spoelberch
Eric de Spoelberch

Yönetici Ortak

eric@taste-institute.comEric de Spoelberch
Laurent van Wassenhove
Laurent van Wassenhove

Yönetici Ortak

laurent@taste-institute.comLaurent van Wassenhove
Valérie Lavalle
Valérie Lavalle

Müşteri İlişkileri Müdürü

valerie@taste-institute.com+32 2 372 34 22
Charlotte Lefebvre
Charlotte Lefebvre

Satış Destek

charlotte@taste-institute.com+32 2 372 34 22
>

Kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için bu sitede çerezler kullanıyoruz

Bu sayfadaki herhangi bir bağlantıyı tıklatarak, çerezleri kullanmamıza izin veriyorsunuz Daha fazla bilgi